"Из 23 человек осталось только 7. Ждем вас": Окупант із позивним Людоед закликає росіян не боятися та їхати на війну проти України. ВIДЕО
Окупант із позивним Людоед скаржиться на нестачу військових у лавах окупаційної армії.
Як передає Цензор.НЕТ, відео оприлюднили російські пропагандисти.
"У нас з 19 числа з 23 осіб залишилилося 7. Люди потрібні, це найголовніший ресурс. ... Чекаємо на них (мобілізованих. - Ред.), не треба боятися, разом переможемо", - заявив російський окупант.
Топ коментарі
+47 Алекс Скела
показати весь коментар
04.10.2022 17:15 Відповісти Посилання +45 vadyan
показати весь коментар
04.10.2022 17:14 Відповісти Посилання +42 Апалько Сергей
показати весь коментар
04.10.2022 17:17 Відповісти Посилання