7924 відвідувача онлайн

Робимо все, щоб повернути світло Одещині, - Зеленський. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Володимира Зеленського.

"Тривають відновлювальні роботи на півдні нашої країни – робимо все, щоб повернути світло Одещині. Станом на цей час в Одесі та інших містах та районах області вдалося частково відновити постачання. Робимо все, щоб вийти на максимум можливого в умовах після російських влучань. Але зараз Одеський регіон – все ще серед тих областей, де найбільше відключень", - зазначається у повідомленні.

Президент зазначив: "Київ і область, Львівщина, Вінниччина, Тернопіль і область, Чернівці і область, Закарпаття, Сумщина, Дніпропетровщина – ситуація залишається дуже складною. Працюємо постійно з партнерами, щоб полегшити її і дати нашим людям більше можливостей, більше електрики.

І ще одне. Рішенням Ради національної безпеки і оборони України застосовані санкції проти семи осіб. Робимо все для того, щоб держава-агресор не мала жодної ниточки, за яку могла би смикати українське суспільство.

Дякую всім, хто захищає нашу державу! Дякую кожному і кожній, хто воює за Україну! Вічна пам’ять усім, чиї життя забрали російські терористи!".

Топ коментарі
+17
Останній Обстріл Одеси спровокував К.Тимошенко Його пост у фб про візит до Одеси Маючи чіткий фотозвіт від своєї "роботи" Росіяни легко вирахують похибку Яка в них була в 1 ракет\обстрілу Більш детальні звіти фсб НЕробить навіть їх агентура ОП-зрадники!
показати весь коментар
11.12.2022 22:34 Відповісти
+16

показати весь коментар
11.12.2022 22:52 Відповісти
+15
показати весь коментар
11.12.2022 22:33 Відповісти

Завантаження...