9048 відвідувачів онлайн
29 115 146

Митрополит УПЦ МП Павло: З Лаври ми не підем. Починається Апокаліпсис. ВIДЕО

Намісник Свято-Успенського монастиря УПЦ МП, який поки що займає частину Києво-Печерської лаври, митрополит Павло заявив, що має намір "до останнього відстоювати свої права" і не звільняти територію Лаври.

Про це він сказав під час проповіді в одному з храмів Нижньої лаври, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

Священник УПЦ МП заявив, що "Апокалипсис начинается с Украины" та обрушився з нападками на українську владу та Православну церкву України.

Він повідомив, що УПЦ МП буде "до останнього відстоювати свої права".

"Конечно, мы будем отстаивать, мы не будем смотреть на наше благочестие, когда касается беды", - заявив представник УПЦ МП.

Він також поскаржився на персональні санкції, які були введені проти нього, і заявив, що він не має нічого, "кроме одной машины и хаты".

Топ коментарі
+110
Вон из Украины, свинособаки!!!
показати весь коментар
13.03.2023 13:22 Відповісти
+90
Сам не підеш то винесуть в перед ногами сучий ти диявольський син слуга сатани
показати весь коментар
13.03.2023 13:23 Відповісти
+56
Гоніть цю суку і його попів у напрямку жіночого полового органу. Вибачте за безтактність.
показати весь коментар
13.03.2023 13:23 Відповісти

Завантаження...