5253 відвідувача онлайн

Удар по Донецьку "Точкою-У" - провокація Росії, - СІТ. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, свою думку про це він висловив в ефірі телеканалу "Настоящее время".

"По вчорашньому інциденту в Донецьку є чимало фотографій зроблених мешканцями Донецька, на яких добре видно ракетну частину "Точки-У"... Вона лежить на бульварі Шевченка і видно, що її хвіст спрямований на південний схід, а передня частина - на північний захід. Ракетна частина важка і, коли бойова частина відокремлюється від неї, то вона завжди зберігає напрям і швидкість. Вивчаючи усі подібні інциденти, ми прийшли до висновку, що ракетна частина завжи показує напрям звідки ракета прилетіла. Тобто на даний момент будь-хто може подивитися фотографії, геолокувати їх і зрозуміти, що ракета прилетіла з південного сходу. На південному сході на усій максимально можливій дистанції польотк "Точки-У" - 120 кілометрів, знаходяться території підконтрольні росіянам. Відповідно, українська ракета звідти прилетіти не могла", - каже Левієв.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мер Покровська спростував фейк про запуск ракети в бік Донецька: У нас немає такого озброєння

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
15.03.2022 22:30 Відповісти
+6
Засновник Conflict Intelligence Team (СІТ) Руслан Левієв заявив, що атака на Донецьк з використанням ракети "Точка-У", вірогідніше за все провокація, здійснена російськими окупантами .. Джерело:

Вірогідніше ?? То що ,, ще є й сумніви ?? .

Тобто , ЗСУ більше немає чого робити як тільки бити дефіцитними ракетами по якомусь Донецьку . . Навіщо це ЗСУ . ?? Де тут сенс . !
показати весь коментар
15.03.2022 22:36 Відповісти
+6
звісно, що з південного сходу прилетіла, якщо її хвіст дивиться прямісінько на бібліотеку Крупської і лежить паралельно пам'ятнику Тарасу Григоровичу. Самі на себе скинули, це зрозуміло будь-кому, хто хоч раз бував на площі перед донецькою ОДА
показати весь коментар
15.03.2022 22:38 Відповісти

Завантаження...