Українські воїни співають гімн перед наступом. ВIДЕО
У мережі опублікували відео, як українські воїни співають державний гімн перед початком наступу.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
У мережі опублікували відео, як українські воїни співають державний гімн перед початком наступу.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Воїни Бога
"ЗСУ діють швидше, аніж я встигаю писати.
Тільки уявляю собі те піднесення, яке на адреналіні штовхає наших бійців летіти на крилах у цьому епічному бліцкригу.
Так вичекати, прорахувати та здійснити оперативний задум могли тільки справжні воєначальники. А ще колективний задум наших командирів і західних партнерів.
Не знаю, коли закінчиться ця компанія (знаю тільки, чим), але те, що "другу армію світу" ВЖЕ деморалізовано, принижено та виставлено у якості епічних лузерів, стає вагомим підґрунтям для її подальшого знищення.
Сьогодні гордість за Україну змішується у душі з гіркотою втрат наших батьків, братів, сестер та синів, які віддали своє життя за майбутню перемогу.
Про них ми будемо па`ятати завжди, а зараз - віримо у ЗСУ!
Їбаште їх, хлопці! Їбаште до самих глибинних скрепів. До самої суті їх звіриної природи. Їбаште, допоки у їх генах не оселиться страх навіть подумати про те, щоб лізти в Україну.
Їбаште їх, хлопці!"