10216 відвідувачів онлайн
41 234 178

Окупанти підтвердили, що пішли з Ізюма

ворог,кацап,русня,орк

Російські пропагандисти повідомляють, що РФ вивела війська з Ізюма на Харківщині та "деяких інших населених пунктів".

Першим про це заявив пропагандист так званої "ДНР" Данило Безсонов, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Так, з Ізюма відійшли, як і з деяких інших населених пунктів Харківського напрямку", - написав він у телеграмі.

Також про вихід росіян з Ізюму повідомили російські пропагандисти Олександр Коц та Євген Піддубний.Останній назвав таке рішення командування правильним "за обставин, що склалися", за його словами, "оточення російського угруповання в Ізюмі було б катастрофою".

Коц додав, що окупанти також залишили Балаклію та Куп'янськ.

Топ коментарі
+64
показати весь коментар
10.09.2022 15:57 Відповісти
+57
"отрицательное наступление"
показати весь коментар
10.09.2022 15:52 Відповісти
+45
Жест доброї волі.
показати весь коментар
10.09.2022 15:53 Відповісти

Завантаження...