Окупанти підтвердили, що пішли з Ізюма

Російські пропагандисти повідомляють, що РФ вивела війська з Ізюма на Харківщині та "деяких інших населених пунктів".
Першим про це заявив пропагандист так званої "ДНР" Данило Безсонов, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Так, з Ізюма відійшли, як і з деяких інших населених пунктів Харківського напрямку", - написав він у телеграмі.
Також про вихід росіян з Ізюму повідомили російські пропагандисти Олександр Коц та Євген Піддубний.Останній назвав таке рішення командування правильним "за обставин, що склалися", за його словами, "оточення російського угруповання в Ізюмі було б катастрофою".
Коц додав, що окупанти також залишили Балаклію та Куп'янськ.
Топ коментарі
+64 Йцу Кенг #461207
показати весь коментар
10.09.2022 15:57 Відповісти Посилання +57 sunuyiwipmailtempinfo
показати весь коментар
10.09.2022 15:52 Відповісти Посилання +45 Сірий
показати весь коментар
10.09.2022 15:53 Відповісти Посилання