Росіяни втекли з Ізюма, - командир батальйону "Свобода" Кузик. ВIДЕО
Окупанти втекли з Ізюма, кинувши свою техніку.
Про це з посиланням на бійців "Легіону свободи" пише командир батальйону "Свобода" Петро Кузик, інформує Цензор.НЕТ.
"Бійці "Легіону Свободи" передають з Ізюма, що рашисти втекли з міста та кинули техніку. Жодного орка чи сєпара в центрі уже нема! Щойно був сильний вибух зі сторони моста", - написав він.
Офіційного підтвердження інформації про звільнення Ізюма поки нема.
Топ коментарі
+76 YU ST
показати весь коментар
10.09.2022 11:57 Відповісти Посилання +66 A San
показати весь коментар
10.09.2022 12:03 Відповісти Посилання +54 Roman Podyu #221750
показати весь коментар
10.09.2022 11:53 Відповісти Посилання