9194 відвідувача онлайн
70 019 215

Росіяни втекли з Ізюма, - командир батальйону "Свобода" Кузик. ВIДЕО

Окупанти втекли з Ізюма, кинувши свою техніку.

Про це з посиланням на бійців "Легіону свободи" пише командир батальйону "Свобода" Петро Кузик, інформує Цензор.НЕТ.

"Бійці "Легіону Свободи" передають з Ізюма, що рашисти втекли з міста та кинули техніку. Жодного орка чи сєпара в центрі уже нема! Щойно був сильний вибух зі сторони моста", - написав він.

Офіційного підтвердження інформації про звільнення Ізюма поки нема.

Топ коментарі
+76
показати весь коментар
10.09.2022 11:57 Відповісти
+66
Зєля не втік ,бо Кривонос пошкодив злітну смугу
показати весь коментар
10.09.2022 12:03 Відповісти
+54
Отрицательное наступление орков.
показати весь коментар
10.09.2022 11:53 Відповісти

Завантаження...