Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео знищення загарбницької техніки опублікували у соцмережі.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Воїни 44 ОАБр знищили ворожий склад БК та БМП в Запорізькій області. ВIДЕО
Автор: Ангеліна Шорохова
Завантаження...
Сталася невідома помилка. Спробуйте трохи пізніше.
Будь ласка, зачекайте...
А взагалі - кацапи - "ДЛБЙБи! Це ж треба - виставить СПГ як на стрільбищі Невже розуму не вистачило хоч якимсь гіллям прикрить?