Український воїн "викурює" окупантів зі сховку під пошкодженою бронемашиною. ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис фрагментів бою українського воїна з окупантами, які сховалися під пошкодженою бронемашиною.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що боєць підходить до сховку впритул і кидає туди гранату, а потім починає стріляти із автомата.
Хорошіє руSSкіє ще поділяються на акуратних і неакуратних. Акуратні харошіє копають собі ямку метра півтора глибиною і там навічно захорошуються. А неакуратні валяються де попало...