Тіла окупантів валяються на городі, після марного штурму хати у Синьківці на куп’янському напрямку. ВIДЕО бою
Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмовані фрагменти бою. На ньому видно, що ще один окупант втік з поля бою.
"Чергова суїцидальна спроба російських окупантів зайти до Синьківки на куп'янському напрямку. Без підтримки бронетехніки, противник, із залученням малої штурмової групи, намагався захопити хату, яку захищають українські воїни. Відео знято з дрону аеророзвідки 30-ї окремої механізованої бригади", - зазначає автор публікації.
Результат цієї атаки у своєму коментарі у соцмережах описав один із окупантів.

....................
Може хтось допоможе - забув детально анекдот.
Суть така:
Йдуть 100 москалів. З-за рогу виглядає українець і кричить - "гей, під..си! Я один вас усіх переб'ю!"
Командир посилає двох - "замочите придурка". Ті забігають, два постріли і знову виглядає українець і кричить теж саме.
Командир посилає десятьох - автоматні черги -і все повторюється.
Командир посилає вже усіх, хто лишився. Автоматні черги, вибухи... з-за рогу виповзає поранений москаль (останній) і кричить: "Командир! Это засада! Он там не один! Их двое!