5066 відвідувачів онлайн

Прикордонники ліквідували 11 окупантів на Луганщині. ВIДЕО

Про це повідомили у 3 прикордонному загоні імені Героя України полковника Євгенія Пікуса, передає Цензор.НЕТ.

За інформацією у дописі, аби ліквідувати шістьох окупантів захисники використали зенітну установку ЗУ-23-2. На цьому ж напрямку аеророзвідка виявила групу піхоти противника. Координати ворога українські військові передали мінометникам та гранатометникам, які ліквідували ще 5 окупантів.

Завантаження...