"Наш ворог - олігархат! Наш ворог - Порошенко!" Прихильники Саакашвілі провели марш у Києві з закликом імпічмента президента (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
За його даними, в заході взяли участь близько 3 тисяч осіб. Один із учасників акції Сергій Лещенко, який виступав зі сцени, на своїй сторінці у Facebook написав, що "мінімум 15 тисяч незгодних вийшли на вулицю". За інформацією МВС, на марш вийшло до 2,5 тис.
Як пише сайт "РБК-Україна" з посиланням на джерела в правоохоронних органах, з Івано-Франківської області виїхали 3 автобуси (95 осіб), Одеська область - 1 автобус (20 осіб), Херсонська область на потязі Херсон-Київ (24 людини), Луганська область на поїзді Лисичанськ-Київ (4 людини), Дніпропетровська область - 3 автобуси (235 осіб) і на поїзді Дніпро-Київ, Харківська область на поїзді Костянтинівка-Київ (30 осіб), Львівська область - 3 автобуси (150 осіб), Тернопільська область - 1 автобус (20 осіб), Сумська область - 2 автобуси (55 осіб), Полтавська область - 4 автобуси (60 осіб), Рівненська область - 2 автобуси (70 осіб), Вінницька область - 6 автобусів (226 осіб), Кіровоградська область - 4 автобуси (80 осіб), Хмельницька область - 3 автобуси (55 осіб).
"Це, можливо, єдиний шанс мирним, законним способом зупинити сповзання України в диктатуру і нову Руїну", - написав Саакашвілі на сторінці в Facebook.
Cаакашвілі зазначив, що через чотири роки після початку Революції гідності "жоден топ-корупціонер не був засуджений, бізнес-партнери президента заробляють на армії, друзі сидять на потоках, кум президента - прокурор, його дружина - представник у парламенті. Злочинців колишнього режиму знімають із розшуку Інтерполу через недостатність доказів, діяльність антикорупційних органів блокується, а псевдо-люстровані суди продають справи.
"Якщо ми їх не зупинимо, зараз ми зрадимо Революцію гідності, зрадимо всіх тих, хто віддав життя в Києві та на Сході України. Але ще гірше - ми втратимо країну", - заявив Cаакашвілі.

































