Почався набір у патрульну поліцію Криму і Севастополя, - Князєв. ВIДЕО
Національна поліція України відкрила набір у патрульну поліцію Криму і Севастополя.
Про це журналістам 25 квітня розповів глава Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ГОРДОН".
За словами Князєва, відомство планує набрати 60 поліцейських, які поки будуть працювати в Херсонській області.
"Поліцейські посилять превентивну роботу і будуть працювати з громадянами на нашій території. Ми будемо захищати права кримчан і документувати всі злочини проти них, займатися міжнародною діяльністю. Ті, хто зараз приїде з анексованої території, зможуть подати заяву про злочин", - розповів глава Нацполіції.
14 травня новий підрозділ почне патрулювати адмінмежу з Кримом на трьох пунктах пропуску. Поліцейські отримають обладнання з доступом до баз Інтерполу, Європолу та внутрішніх баз України.
Князєв вважає, що завдяки новому підрозділу вдасться "закрити в'їзд для людей, які зрадили Україну".