12115 відвідувачів онлайн
98 645 443

Нацгвардія отримала на озброєння 500 ручних протитанкових гранатометів РSRL-1 виробництва США. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соцмережі написав міністр МВС Арсен Аваков

"Комплекс РSRL-1, запущений у виробництво в 2016 році, є ефективним для ураження вогневих засобів і броньованих цілей противника. Прицільність стрільби 800 м, сумісний з усіма існуючими пострілами РПГ, живучість ствола 1000 пострілів", - повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що бійці НГУ вже протестували американську зброю.

Топ коментарі
+38
это полицаям?? почему не на фронт?
что полицаям делать с гранатами? народ забрасывать, который протестует против беспредела антиукраинского режима вальцмана?
показати весь коментар
17.05.2018 18:15 Відповісти
+25
Новый украинский чартерный лоу-кост SkyUp получил сертификат эксплуатанта. Документ дает право на полеты. Их начать компания планирует уже на следующей неделе. А пока красит два самолета в Братиславе и Стамбуле https://t.co/MGhYYdtTd4 https://www.avianews.com/ukraine/2018/05/17/***********************/ …

Нацгвардия получила на вооружение 500 ручных противотанковых гранатометов RSRL-1 производства США - Цензор.НЕТ 2310
показати весь коментар
17.05.2018 18:13 Відповісти
+18
Странный вопрос... Разумеется из паРаши...больше таких идиотов нет нигде в мире....
показати весь коментар
17.05.2018 18:18 Відповісти

Завантаження...