Нацгвардія отримала на озброєння 500 ручних протитанкових гранатометів РSRL-1 виробництва США. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соцмережі написав міністр МВС Арсен Аваков.
"Комплекс РSRL-1, запущений у виробництво в 2016 році, є ефективним для ураження вогневих засобів і броньованих цілей противника. Прицільність стрільби 800 м, сумісний з усіма існуючими пострілами РПГ, живучість ствола 1000 пострілів", - повідомив міністр МВС Арсен Аваков.
Міністр зазначив, що бійці НГУ вже протестували американську зброю.
что полицаям делать с гранатами? народ забрасывать, который протестует против беспредела антиукраинского режима вальцмана?