Нардеп Лінько потрапив у "дуже важку" ДТП на Кіровоградщині, - Ляшко. ВIДЕО
Нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько 6 липня потрапив у "дуже важку" ДТП у Кіровоградській області.
Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці Олег Ляшко.
Глава РПЛ зазначив: "Дмитро Лінько сьогодні потрапив у "дуже важку" ДТП на Кіровоградщині. Слава Богу, що живий! Завжди користуйтеся ременями безпеки, Дмитро впевнений, що саме він врятував йому життя".
Топ коментарі
+66 Панько Недобрий
показати весь коментар
07.07.2018 00:44 Відповісти Посилання +59 Костянтин Болтівець
показати весь коментар
07.07.2018 01:10 Відповісти Посилання +36 Tata Parasolka
показати весь коментар
07.07.2018 00:49 Відповісти Посилання