8694 відвідувача онлайн
33 708 111

Нардеп Лінько потрапив у "дуже важку" ДТП на Кіровоградщині, - Ляшко. ВIДЕО

Нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько 6 липня потрапив у "дуже важку" ДТП у Кіровоградській області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці Олег Ляшко.

Глава РПЛ зазначив: "Дмитро Лінько сьогодні потрапив у "дуже важку" ДТП на Кіровоградщині. Слава Богу, що живий! Завжди користуйтеся ременями безпеки, Дмитро впевнений, що саме він врятував йому життя".

Топ коментарі
+66
Хоч і людина, а мені чомусь не шкода...
показати весь коментар
07.07.2018 00:44 Відповісти
+59
яка воно людина,воно депутат.
показати весь коментар
07.07.2018 01:10 Відповісти
+36
То к Ляшко , а не к нам. Он его научит как в спортлото выигрывать миллионы на авто
показати весь коментар
07.07.2018 00:49 Відповісти

Завантаження...