8694 відвідувача онлайн
30 997 87

В Одесі жінка-водій збила пішохода на "зебрі". ВIДЕО реєстратора

Одеські правоохоронці затримали жінку, яка автомобілем наїхала на пішохода та поїхала з місця події.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, 29-річна жінка-водій скоїла наїзд на пішохідному переході. Особу водія поліція змогла встановити завдяки очевидцям. Постраждалу з травмами госпіталізували до лікарні. Відео моменту наїзду на пішохода опубліковано в мережі.

Топ коментарі
+27
Водій маршрутки спровокував ДТП, водій мерседеса в результаті аварійної ситуації порушила правила і замість того щоб натиснути на гальма, почала ухилятись від зіткнення, що призвело до наїзду на пішохода на пішохідному переході. Відповідати мають обидва - водій маршрутки та водій мерседеса!
показати весь коментар
12.07.2018 14:54 Відповісти
+14
Дальше поехала, ТП
показати весь коментар
12.07.2018 14:28 Відповісти
+12
эта ху#ня на "мерсе" сначала подрезала маршрутку, которая закрыла ей пешеходов. как таким права выдают?
показати весь коментар
12.07.2018 14:31 Відповісти

Завантаження...