5652 відвідувача онлайн

Із 29 грудня на Донбасі діятиме "новорічне" перемир'я, - Марчук. ВIДЕО

Про це в коментарі телеканалу "Прямий" заявив уповноважений представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

Домовленостей вдалося досягти за підсумками засідання підгрупи з безпеки, яке відбулося в четвер у режимі відеоконференції.

"Ми запропонували ввести режим тиші, тобто, безстрокове припинення вогню, починаючи з завтрашньої ночі, якщо точно, то з 00 годин 01 хвилини на 29 грудня. Були й інші пропозиції, але якщо коротко, то нам вдалося сьогодні досягти такої домовленості", - розповів Марчук.

Парламентер зазначив, що цей час необхідно максимально використати для відновлення і ремонту пошкодженої життєво важливої ​​інфраструктури.

Востаннє про перемир'я на Донбасі домовлялися наприкінці серпня з нагоди початку навчального року в дітей. Тоді сторони підтвердили повну прихильність безстроковому припиненню вогню. Але на ділі "шкільне перемир'я" не протрималося і десяти хвилин - окупанти зірвали його першого ж дня. Загалом обстрілів тоді стало менше, але стабільного режиму припинення вогню так і не було встановлено.

Терористи і російські найманці ще жодного разу за час війни не виконували домовленості щодо припинення вогню.

Топ коментарі
+15
За проголошення чергового припинення вогню потрібно віддавати під трибунал і розстрілювати!
показати весь коментар
27.12.2018 14:59 Відповісти
+13
Сколько их уже было, всяких и разных??? А ребята погибали ранения получали.......
показати весь коментар
27.12.2018 14:57 Відповісти
+11
С 29 декабря на Донбассе будет "новогоднее" перемирие, - Марчук - Цензор.НЕТ 1365
показати весь коментар
27.12.2018 15:01 Відповісти

Завантаження...