Знищення снайпера російських окупантів у зоні ООС. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, відео поширив офіцер ЗСУ, армійський блогер Анатолій Штефан.
"На одній із ділянок фронту активізувався снайпер противника. Умілими контрдіями він був ужалений воїном ОС. Окупанти намагалися його відразу врятувати, але їм це не вдалося, як і врятувати другий номер снайперської пари російських загарбників", - написав він у коментарі.
- За кожного "двохсотого" терориста, на твій рахунок буду класти 1000 гривень!
Минає тиждень.
- Ну як справи? - питає дід онука - Є вже "двохсотий"?
- Ні діду, поки ще тільки 187