Російські окупанти обстріляли безпілотник місії ОБСЄ з великокаліберного кулемета. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис моменту обстрілу опубліковано на сторінці місії в соцмережі.
Інцидент стався 20 березня. По безпілотному літальному апарату ОБСЄ дальнього радіусу дії стріляли з великокаліберного кулемета біля непідконтрольного уряду Довгого.
Топ коментарі
+11 Жора Некацап #397493
показати весь коментар
05.04.2019 15:42 Відповісти Посилання +9 Русскоязычный
показати весь коментар
05.04.2019 15:25 Відповісти Посилання +3 Ольга Мартынюк #370664
показати весь коментар
05.04.2019 15:26 Відповісти Посилання