10485 відвідувачів онлайн

Російські окупанти обстріляли безпілотник місії ОБСЄ з великокаліберного кулемета. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис моменту обстрілу опубліковано на сторінці місії в соцмережі.

Інцидент стався 20 березня. По безпілотному літальному апарату ОБСЄ дальнього радіусу дії стріляли з великокаліберного кулемета біля непідконтрольного уряду Довгого.

Топ коментарі
+11
Російські окупанти обстріляли безпілотник місії ОБСЄ з великокаліберного кулемета - Цензор.НЕТ 9970
показати весь коментар
05.04.2019 15:42 Відповісти
+9
Жаль бомбу не скинули.
показати весь коментар
05.04.2019 15:25 Відповісти
+3
І що, хіба перший раз.
показати весь коментар
05.04.2019 15:26 Відповісти

Завантаження...