6380 відвідувачів онлайн
16 538 59

У Харкові затопило станцію метро. ВIДЕО

У соціальних мережах стали з'являтися кадри із затопленої станції метро і співробітників, які борються з проблемою, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Виявилося, що в одному з трубопроводів виник прорив, вода пройшла підземними переходами і залила платформу.

Зазначається, що інцидент не призвів до збою в русі поїздів, і станція продовжує працювати в штатному режимі.

Топ коментарі
+23
хєрнес весь бюджет Харкова спише на відкачування води
показати весь коментар
27.06.2019 12:31 Відповісти
+19
Це їм привіт від таварісча Жюкова.
показати весь коментар
27.06.2019 12:35 Відповісти
+14
сами виноваты название у станции нефартовое Масковскій праспект
показати весь коментар
27.06.2019 12:32 Відповісти

Завантаження...