Таксиста, який зґвалтував і пограбував дівчину, затримано в Києві, - прокуратура. ВIДЕО
Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє прокуратура, інформує Цензор.НЕТ.
"Дівчина зупинила таксі в районі Академмістечка в Києві, щоб дістатися додому за місто. Під час поїздки водій з'їхав з автомагістралі в лісову зону, закрив двері авто на центральній замок і зґвалтував потерпілу, застосовуючи фізичне насильство", - йдеться в повідомленні.
Після цього чоловік змусив дівчину перевести близько 4000 гривень з її картки на його рахунок, відібрав у неї мобільний і втік.
Зловмисника вдалося затримати 31 липня, ним виявився 29-річний уродженець Дніпра.
Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 152 (згвалтування), ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж).
До суду направлено клопотання про взяття затриманого під варту.
Тривають слідчі дії.


