"Євросолідарність" переходить в опозицію до "Слуги народу", - Геращенко. ВIДЕО
Фракція "Європейська Солідарність" Петра Порошенка у Верховній Раді оголосила про перехід в опозицію.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН", про це під час засідання Ради оголосила співголова "ЄС" Ірина Геращенко.
"Політична сила "Європейська Солідарність" вітає переможців цих виборів, ми переходимо в опозицію. І про це сьогодні оголошуємо, що переходимо в опозицію до правлячої партії, але, звичайно, не до України", - сказала вона.
За її словами, фракція "Європейської Солідарності" завжди буде займати "жорстку позицію щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України".
Нагадаємо, фракція "Батьківщини" не переходить в опозицію, хоча і не увійшла до парламентської більшості.
Как нам несколько часов прожить,
Будем мы теперь во мраке, мля,
По Вселенной без Петра кружить...