11931 відвідувач онлайн

ОБСЄ має зайнятися деокупацією Криму, - Чубаров. ВIДЕО

Про це під час наради ОБСЄ 24 вересня у Варшаві заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на UATV.

"Основним завданням ОБСЄ, як я заявив, є деокупація Криму, оскільки незаконна анексія українського півострова - це головний чинник порушень і колективних прав кримськотатарського народу, і загалом прав людини в тимчасово окупованому Криму", - сказав Чубаров.

Голова Меджлісу також наголосив: Росія докладає колосальних зусиль, аби переконати світ, що у Криму ідеальна ситуація з правами людини і особливо з правами кримськотатарського народу.

Нарада у Варшаві стартувала 16 вересня і триватиме два тижні.

Топ коментарі
+8
Оформила гражданство рф и ждёт освободителей
показати весь коментар
25.09.2019 03:05 Відповісти
+8
Чубарычь , собирай орду и айда Крым от кацапов вызволять.
показати весь коментар
25.09.2019 05:38 Відповісти
+7
А цим татарським "лідерам" ще не дійшло, що нині вони вже нікому не цікаві?.............
показати весь коментар
25.09.2019 05:02 Відповісти

Завантаження...