Карантин без метро: забиті маршрутки і черги на зупинках. ВIДЕО
Транспортний карантинний колапс - у фокусі чергового випуску проєкту "Без цензури". Журналіст Богдан Буткевич розповідає, чому повний карантин перетворився на повний колапс.
Людям сказали залишатися вдома, однак так і не пояснили, що ж робити тим, хто все-таки мусить ходити на роботу. Результат - маршрутки й автобуси часто ходять вщерть переповненими. Чому влада наражає людей на небезпеку? Що тепер буде з епідемією? І чим карантинні заходи в Україні відрізняються від того, що робить цивілізований світ?
Дивіться "Без цензури" - проєкт журналістських історій на Youtube спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого - лишень факти.
Підписуйтесь на youtube-канал "Цензор.НЕТ"
16 березня президент Володимир Зеленський заявив, що проситиме Кабінет Міністрів заборонити залізничне та автобусне сполучення, закрити метрополітени і не збиратися групами понад 10 осіб. Запропоновані ним заходи набули чинності з полудня 18 березня. У Києві, Харкові та Дніпрі зупинили метрополітен. У маршрутках можуть їхати 10 осіб, в тролейбусах і трамваях - по 20.
Також на Цензор.НЕТ: Відкривайте метро. Що показує перший день карантину і зупинки метро в Києві?
Не работает метро, за то такое же количество людей просто толпится в маршрутках...
В чем тогда смысл закрытия метро?