7810 відвідувачів онлайн
10 595 150

Влада допускає злочинний непрофесіоналізм в енергетичному секторі, - Яценюк. ВIДЕО

Перше, що має зробити чинний прем'єр-міністр Денис Шмигаль, - створити антикризовий штаб і невідкладно зайнятися питаннями енергетики.

Про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у програмі "Головна тема" на телеканалі "Україна" 11 квітня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

Лідер "Народного фронту" нагадав, в якій ситуації опинилася Україна у 2014-2015 роках. "Якби ми працювали тоді після російської агресії так, як працює сьогоднішня влада, якби мій уряд так працював, то ми точно були б без газу, без світла, без вугілля, без води, без грошей і без зарплати. Те, що цей уряд і влада непрофесійні, вже відомо. Але в енергетичному секторі злочинний непрофесіоналізм".

Він знову наголосив на необхідності призначення міністра енергетики. У країні "мусить бути людина, яка має очолювати ключовий напрямок української економіки - енергетику".

"Але є склад Кабінету Міністрів, є прем'єр-міністр. Я як прем'єр-міністр (у 2014-2016 роках. - Ред.) очолював антикризовий енергетичний штаб. Саме тому у нас був і газ, і електроенергія, і вугілля, і нафта", - підкреслив Яценюк.

Тому перше, що має зробити чинний прем'єр-міністр, - це створити такий штаб і невідкладно зайнятися питаннями енергетики, додав політик.

Арсеній Яценюк зазначив, що щойно завершилося засідання парламентського комітету, на якому додатково виділено 2 мільярди гривень начебто на реструктуризацію вугільної галузі.

Проте, за його словами, йдеться не про реструктуризацію: "Йдеться про те, що не вистачає заробітної плати у державних шахтах, і вже сьогодні вони туди "вгатили" 3,6 млрд грн".

Арсеній Яценюк зазначив, що якби шахтарі мали можливість продавати своє вугілля як на державних, так і на приватних шахтах для електрогенерації і отримувати достойну оплату за це вугілля, то державі не довелося б витрачати на погашення заборгованостей мільярди, які так зараз потрібні для подолання пандемії та економічної кризи.

Топ коментарі
+39
За Зе зараз пишуть на 90% проплачені боти. Більшість ідейних дурників, тихенько сидять і охрінівають від того, як їх, таких розумних і кмітливих, розвели як останніх лохів (якими вони, власне кажучи, і є).
показати весь коментар
12.04.2020 11:23 Відповісти
+24
Щя малоросы набегут Власть допускает преступный непрофессионализм в энергетическом секторе, - Яценюк - Цензор.НЕТ 7468
показати весь коментар
12.04.2020 11:17 Відповісти
+22
Достаточно посмотреть на мерзкие рожи этого "квартала", чтобы понять, какие ущербные, низкие, циничные людишки сейчас пришли к власти. Привет 73% зебилоидам: вы не ошиблись, выбирая криворожскую подворотню, вся страна опустилась на самое дно.
Перезвонила на карантине коллега, ей на ДР дочь подарила билеты на выступление недоумков; коллега тогда очень удивилась моей уничижительной оценке подарку на пошлость вместо культуры. Сейчас перезвонила сказать: мы вас всегда вспоминаем, вы еще тогда видели, что это нехорошие люди.
А что тут видеть: у них на рожах это написано!
показати весь коментар
12.04.2020 11:35 Відповісти

Завантаження...