11714 відвідувачів онлайн

Обмін утримуваними особами може відбутися вже цього тижня, - Денісова. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це вчора заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Існують домовленості про взаємне звільнення, це буде ще один етап звільнення "всіх на всіх", але я сьогодні - ви розумієте, для того, щоб це сталося, я не буду говорити, коли це і кого ми повернемо. Щойно можна буде таку інформацію надати, я обов'язково її надам", - розповіла вона.

Водночас вона зазначила, що всі, хто повернуться, пройдуть обов'язкову обсервацію.

"Ці люди, які будуть звільнені й повернуті наступного тижня, я думаю, будуть на обсервації за тим порядком, який затверджений Міністерством охорони здоров'я і головним санітарним лікарем", - додала Денісова.

"Держава і президент планують повернути всіх громадян України, які утримуються на окупованих територіях і в Росії", - наголосила вона.

Раніше повідомлялося, що Україна очікує від Росії підтвердження про обмін утримуваних осіб, який має відбутися до 17 квітня.

Топ коментарі
+13
Україна отримує своїх таксистів, а росіяни отримають злочинців, які вбивали українців.
показати весь коментар
13.04.2020 14:36 Відповісти
+8
Как-то очень незаметно заложники превратились в удерживаемые лица.
показати весь коментар
13.04.2020 14:43 Відповісти
+5
Не надааааа! Вы шо, хотите Лугандон оставить без таксистов?
показати весь коментар
13.04.2020 14:39 Відповісти

Завантаження...