6961 відвідувач онлайн
27 890 112

Обледенілі дороги в Росії посипають миш'яком і свинцем. ВIДЕО

Замість реагентів у російській Воркуті дороги посипають шлаком котелень. Через це миш'яку в ґрунті в місті в 4,4-6 разів більше, ніж допускають нормативи. Також земля там забруднена свинцем, міддю і нікелем.

Про це повідомляє російське інтернет-видання Mash, інформує Цензор.НЕТ.

"Місцеві активісти провели дослідження: взяли проби ґрунту і відходів ТЕЦ-2, які звозять на зберігання до шахти "Воркутинська". Знайшли в них сильне забруднення важкими металами. Але це пів біди, гірше те, що цими шлаками в місті покривають дороги. Машини їздять по них і перетворюють на пил – як наслідок, над Воркутою стоїть токсичний зміг. Коли все тане - залишки зі снігом розносяться по місту і потрапляють в річки", - пише видання.

Активіст Едуард Петров розповів, що вміст миш'яку в ґрунті у Воркуті перевищує норму в 4,4-6 разів, вміст свинцю, нікелю та міді - на верхній межі норми.

"Фахівці кажуть, що все це загрожує хворобами лор-групи й онкологією. Але муніципалітет стверджує, що шлаки належать до п'ятого (найнижчого) класу небезпеки. Тому змінювати реагент на безпечний ніхто не буде. Заяви активістів залишаються в ігнорі. Кров'ю кашляти почнете - тоді і приходьте", - зазначає Mash.

Топ коментарі
+46
почувствуйте разницу )))))
Обледеневшие дороги в России посыпают мышьяком и свинцом - Цензор.НЕТ 3432

Во Львове начали бороться с гололедом с помощью кофейной гущи.
В рамках первого эксперимента пилотного проекта в парке Львова посыпали около 200 метров дорожек. Кофейная гуща полезна для зеленых насаждений и не требует сбора после использования. Более того, кафе и кофейни с удовольствием делятся этой "посыпкой"
Об этом сообщает Львовский городской совет.
показати весь коментар
09.02.2021 17:11 Відповісти
+27
Новичком поливайте!
показати весь коментар
09.02.2021 17:01 Відповісти
+25
Обледеневшие дороги в России посыпают мышьяком и свинцом - Цензор.НЕТ 3519
показати весь коментар
09.02.2021 17:05 Відповісти

Завантаження...