11067 відвідувачів онлайн

Атаку противника на Миколаїв відбито, - голова ОДА Кім. ВIДЕО

Про це голова Миколаївської ОДА Віталій Кім заявив у телеграмі, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Миколаїв відстояли. ППО відбили атаку. В Очакові десант не висадився. На цей час висадки в Миколаївській області немає. Ніхто до нас не йде", - написав він.

Топ коментарі
+23
Слава ЗСУ
показати весь коментар
26.02.2022 05:13 Відповісти
+17
Войска союзников Украины на подходе - все для утилизации русских свиней готово. Настоящие братья идут на помощь.
показати весь коментар
26.02.2022 05:22 Відповісти
+14
Победный марш как то не задался...
показати весь коментар
26.02.2022 05:18 Відповісти

Завантаження...