Атаку противника на Миколаїв відбито, - голова ОДА Кім. ВIДЕО
Про це голова Миколаївської ОДА Віталій Кім заявив у телеграмі, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Миколаїв відстояли. ППО відбили атаку. В Очакові десант не висадився. На цей час висадки в Миколаївській області немає. Ніхто до нас не йде", - написав він.
Топ коментарі
+23 Михайло Гальків
показати весь коментар
26.02.2022 05:13 Відповісти Посилання +17 Виктор Дийнега
показати весь коментар
26.02.2022 05:22 Відповісти Посилання +14 Алексей Шептилевский
показати весь коментар
26.02.2022 05:18 Відповісти Посилання