6962 відвідувача онлайн
51 173 88

Окупанти можуть підірвати Запорізьку АЕС, націлили "Гради", - МВС. ВIДЕО

Російські війська підходять до Енергодара і починають розміщувати "Гради", направлені на місто і Запорізьку АЕС. Українська влада уже поінформувала міжнародну спільноту про загрозу підриву атомної станції.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На цей момент російські війська підходять до Енергодара і починають розміщувати "Гради", направлені на Енергодар і Запорізьку АЕС", - сказав Денисенко.

У МВС зазначили, що не допустять найгіршого сценарію, проте закликали громадян бути готовими до всього.

Топ коментарі
+31
Друзі амереканці ваща розвідка працює,якщо зрозумієте що ***** дойшов до кандіції червоної кнопки,******* по Москві,вам це робити не в перший раз..а який ща вихід?
показати весь коментар
26.02.2022 20:18 Відповісти
+26
ну подивимось, як крим захоче пити радіоактивну воду дніпра по кримському каналу....
показати весь коментар
26.02.2022 20:16 Відповісти
+26
.
показати весь коментар
26.02.2022 20:28 Відповісти

Завантаження...