8411 відвідувач онлайн

Російські окупанти поставили ультиматум Конотопу - за опір накриють артилерією. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

При цьому він запитав у присутніх жителів міста, чи будуть вони воювати за Конотоп. Ті, у свою чергу, висловили згоду.

"Я за те, щоб воювати. Рішення приймають всі разом, тому що артилерія на нас націлена", - додав Семеніхін.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Знищена техніка російських окупантів в Конотопі. ВIДЕО

Топ коментарі
+66
Росія то фашизм 21 століття.
показати весь коментар
02.03.2022 11:45 Відповісти
+31
Сподіваюсь Залужний допоможе Конотпу, принаймні ту арту знищить, з москалями конотопці самі розберуться.
показати весь коментар
02.03.2022 11:46 Відповісти
+27
Сарафанне радіо. Кацапи в москві вже зїли всі продукти, Голод наближається. Бються вже за хліб. Завтра голодний бунт. ПРОЗРІЛУ *****
показати весь коментар
02.03.2022 11:46 Відповісти

Завантаження...