Розмінування авіаційної бомби в Чернігові. ВIДЕО
У мережу потрапило відео, на якому працівники ДСНС холоднокровно знешкоджують авіаційну бомбу.
Як інформує Цензор.НЕТ кадри розмінування опублікував користувач фейсбуку Віктор Баран.
"Робота групи піротехнічних робіт та розмінування ДСНС у Чернігові". - відзначив він.
Так що не вірте оркам "Ми за путіна нє галасавалі, мнє стидна, пачєму прастиє раSSиянє далжни страдать ат санкцій". Вони сукі "прастиє раSSиянє" винні у всьому і прості орки найбільше ненавидять України.