8729 відвідувачів онлайн

Українські військові пішли у контрнаступ на Київщині. ВIДЕО

Українські військові спробували здійснити прорив у Київській області, де сконцентрувалися російські сили.

Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

За даними розвідки, група військових РФ із танками та бронетехнікою зайшли у селище і частково його контролюють. За словами місцевих жителів, у них відібрали телефони та не випускають із селища. Українські сили намагалися завдати ураження та відкинути противника за межі села.

Топ коментарі
+59
Тримаємо кулаки за хлопців.
показати весь коментар
10.03.2022 18:21 Відповісти
+48
https://twitter.com/i/status/1501955996452888580 https://twitter.com/i/status/1501955996452888580
показати весь коментар
10.03.2022 18:21 Відповісти
+36
https://youtu.be/Ueh_VskGu_I Армия Zасранцев терпит поражение - уничтожение 6-го танкового полка + ПЗРК // Байрактар ЗСУ
показати весь коментар
10.03.2022 18:23 Відповісти

Завантаження...