Українські військові пішли у контрнаступ на Київщині. ВIДЕО
Українські військові спробували здійснити прорив у Київській області, де сконцентрувалися російські сили.
Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.
За даними розвідки, група військових РФ із танками та бронетехнікою зайшли у селище і частково його контролюють. За словами місцевих жителів, у них відібрали телефони та не випускають із селища. Українські сили намагалися завдати ураження та відкинути противника за межі села.
Топ коментарі
+59 Qq Qqq #455433
показати весь коментар
10.03.2022 18:21 Відповісти Посилання +48 Шимус
показати весь коментар
10.03.2022 18:21 Відповісти Посилання +36 Берлин Сочи
показати весь коментар
10.03.2022 18:23 Відповісти Посилання