12274 відвідувача онлайн

Страчені рашистами мешканці Бучі на вулиці Франка. ВIДЕО (18+)

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив у фейсбуці. 

"У Бучі продовжують шукати розстріляних мирних мешканців. Це страчені цивільні у дворі будинки на вулиці Івана Франка. Двоє чоловіків і жінки. Люди вбиті пострілами у голову. У цьому та сусідньому дворах дислокувалося російські солдати. Усі будинки розграбовані. З вулиць тіла вже прибрали, але по дворах та посадках мертвих людей вочевидь шукатимуть ще довго".

Топ коментарі
+34
кацапи вже прокляті на надцять поколінь. Виздихайте всі, падлюки.
показати весь коментар
05.04.2022 23:52 Відповісти
+27
Слухав сьогодня ту лису свинособаку в ООНі про "постановочные кадры". Невже там нема кому врізати йому якоюсь бутилякою по голові?
показати весь коментар
05.04.2022 23:56 Відповісти
+23
Не може бути ніколи ніякого миру ні по зеленому ні по ботоксному. Таке ні забути,ні простити. Не має виправдання зеленському за його байку миру на розстріляній землі. Донецьк і Луганск не можна в війну кидать,будуть жертви,а Бучу можна
показати весь коментар
05.04.2022 23:52 Відповісти

Завантаження...