10913 відвідувачів онлайн

"Коли знищуєш російський танк - це феєричне відчуття" - боєць ЗСУ Сергій. ВIДЕО

Про деякі деталі бойових дій мінометного розрахунку Сергій розповів кореспонденту Цензор.НЕТ Михайлу Ухману.

Топ коментарі
+30
У моей бабушки 92. В 1940 ее отца русские окупанти в Риге застрелили. Он небыл героем, он был просто человек которий шол домой. На днах я ей покозала в YOUTUBE как украенци русские танки бют. У бабки глаза светились от радости. Спасибо вам! PALDIES! Dievs svētī Ukrainu!
показати весь коментар
03.06.2022 13:31 Відповісти
+27
Бажаємо тобі якомога більше феєричних відчуттів...
показати весь коментар
03.06.2022 13:21 Відповісти
+21
Коли я бачу як кацапсятина розлітається на куски, копита в одну, скрєпи в другу, а яйця в третю сторону то виникає неймовірне відчуття задоволення... Скажіть, це нормальні відчуття?
показати весь коментар
03.06.2022 13:28 Відповісти

Завантаження...