Українські бійці затрофеїли ворожий Т-72 з "мангалом" на башті. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, свій трофей воїни показали у соцмережах. Окупанти обладнали свій танк так званим "мангалом" - металевою решіткою, що начебто має захистити бронемашину від сучасних ПТРК.
Вониж їхали не воювати,а за трофеями! А куди у танку намародерене покласти?
На багажник,як зе у офшори!
Але не все. От БК точно повернуть.