Поблизу окупованого Токмака згорів штаб "кадирівців". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис вибухів, що схожі на артобстріл, опублікований у соцмережах. Зазначається, що знищено місце дислокації "кадирівців".
"Під Токмаком спалили кадирівців! Це відбулось десь вчора о 22:50-23:40. Пишуть, що уві сні згорів цілий штаб орків", - пише автор публікації.
Це кава і мертва русня"
https://youtu.be/mgNT2Pt53Sk