11060 відвідувачів онлайн

Поблизу окупованого Токмака згорів штаб "кадирівців". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис вибухів, що схожі на артобстріл, опублікований у соцмережах. Зазначається, що знищено місце дислокації "кадирівців".

"Під Токмаком спалили кадирівців! Це відбулось десь вчора о 22:50-23:40. Пишуть, що уві сні згорів цілий штаб орків", - пише автор публікації.

Топ коментарі
+33
Здоровья погибшим
показати весь коментар
23.12.2022 11:24 Відповісти
+13
Ачєрєдная партія дєвствєних ішаков в шатрах в дікам васторгє-даждалісь сваіх владєльцев...
показати весь коментар
23.12.2022 11:25 Відповісти
+11
"Я маю лише два бажання зрання
Це кава і мертва русня"

https://youtu.be/mgNT2Pt53Sk
показати весь коментар
23.12.2022 11:28 Відповісти

Завантаження...