5812 відвідувачів онлайн

ГУР показало, як чеченські добровольці знищують російських окупантів у Бахмуті. ВIДЕО

Серед добровольців - герой ічкерійського народу Абдул Хакім. Наразі чеченський підрозділ Легіону знищує російських окупантів у Бахмуті, повідомляє ГУР МО, передає Цензор.НЕТ.

Абдул Хакім до повномасштабного російського вторгнення 24 лютого керував групою "Аджнад аль-Кавказ" в Сирії. Після 24 лютого його група стала частиною Окремого батальйону особливого призначення Міністерства оборони Чеченської Республіки Ічкерія - добровольчого підрозділу в складі українського Інтернаціонального легіону ГУР МО.

15 жовтня Абдул Хакіма було возведено в ранг полковника Збройних сил Чеченської республіки Ічкерія.

Топ коментарі
+53
Ворог один - фашистська росія!
показати весь коментар
07.01.2023 17:16 Відповісти
+40
Для них це священна війна.
показати весь коментар
07.01.2023 17:14 Відповісти
+36
Не розумію,як з цієї нації змогли вийти кадирівці? Гроші, підкуп-ясно, але ж...Кавказ..всі ці їхні мусульманські справи..честь .. совість..гаряча кров...плюс сотні років кацапського геноциду. Ось недавно дві війни на знищення народу. На все кадирівці х@й забили? Мдаааа...Ну а ці чеченці звісно красені👍
показати весь коментар
07.01.2023 17:17 Відповісти

Завантаження...