7365 відвідувачів онлайн

За 11 місяців зібрано понад $300 млн через UNITED24, - Зеленський. ВIДЕО

За 11 місяців роботи фандрейзингової платформи UNITED24 завдяки пожертвам із більш ніж 110 країн зібрано понад 300 мільйонів доларів.

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"За 11 місяців роботи фандрейзингової платформи UNITED24 завдяки пожертвам із більш ніж 110 країн зібрано понад 300 мільйонів доларів. Україна відчуває підтримку всього світу в боротьбі за свободу та незалежність. Дякуємо!", - зазначив Зеленський.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Понад 58,5 млн гривень зібрано через UNITED24 на дрони-камікадзе для ГУР, - Федоров

Топ коментарі
+16
показати весь коментар
07.04.2023 11:57 Відповісти
+8
Тепер хватіт і зеленим внукам.
показати весь коментар
07.04.2023 11:41 Відповісти
+8
Скільки зібрано це цікаво. А от як витрачено, цікаво не менше.
В тому числі, скільки з цих 300 мільйонів потрапило в найвеличніші кишені...
Хоча, про що це я...
#неначасі.
показати весь коментар
07.04.2023 11:43 Відповісти

Завантаження...