11290 відвідувачів онлайн

ССО знищили позицію гармати Д20 із боєзапасом неподалік Донецька. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Сил Спеціальних Операцій ЗС України.

Як зазначається, оператори ССО у співпраці з побратимами одного із артилерійських підрозділів знищили позицію гармати Д20 з боєзапасом.

"В ході аеророзвідки місцевості неподалік Донецька нашими воїнами виявлено бойову позицію гармати противника.

Точним вогнем М777 ворожу ціль знищено", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+26
Оце салют так салют! Мабуть, оркам він сподобався більше, аніж мені.
показати весь коментар
10.04.2023 08:23 Відповісти
+22
Гарно гупнуло" Видно - "поклали"прямо у "артилерійський дворик" Там (недалеко від гармати) складується підготовлений до стрільби запас снарядів і вкручуються підривачі
показати весь коментар
10.04.2023 08:24 Відповісти
+22
Не здалося, підтверджую- дійсно полетіли))))
показати весь коментар
10.04.2023 08:30 Відповісти

Завантаження...