Знищення новітньої російської РЛС "Репейник". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафіксований влучний удар із американської гармати М777, опублікований у сомережах.
"Розвідники 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького виявили ворожий РЛС "Репейник" і надали координати сусідам з 45 окремої артилерійської бригади. Точний постріл М777 – і ціль знищено!", - йдеться у коментарі до запису.
РЛС "Репейник" прийнята на озброєння армії РФ у 2022 році.
У селищі Ключі, розташованому за 50 км від Шивелуча, зафіксовано найсильніший за 60 років пеплопад - до ранку 11 квітня там випало близько 8,5 см попелу.
.«У Токмаку цієї ночі справді були вибухи - у тих місцях, де ворог концертував своє військове озброєння та склади з ************. Вибухи пролунали в передмісті Токмака - окупанти палили там, де не потрібно, тож тепер там цього ворожого угруповання просто немає», - зазначив Іван Федоров.