Окупанти селять росіян у гуртожитки, які ремонтували нібито для маріупольців. ВIДЕО
Про це повідомив в телеграмі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"У гуртожитки, які ремонтували наче для маріупольців, окупанти "несподівано" розселяють цивільних окупантів. Вихідці зі сходу Росії та "волонтери" від російської церкви агентури в рясі живуть тут", - написав він.
Водночас, за словами Андрющенко, маріупольці живуть в руїнах.
Топ коментарі
+7 Elvis2
показати весь коментар
16.04.2023 18:53 Відповісти Посилання +5 Грицько Добрий
показати весь коментар
16.04.2023 19:25 Відповісти Посилання +4 Magomed Tolboev #565816
показати весь коментар
16.04.2023 18:58 Відповісти Посилання