11840 відвідувачів онлайн

Окупанти селять росіян у гуртожитки, які ремонтували нібито для маріупольців. ВIДЕО

Про це повідомив в телеграмі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"У гуртожитки, які ремонтували наче для маріупольців, окупанти "несподівано" розселяють цивільних окупантів. Вихідці зі сходу Росії та "волонтери" від російської церкви агентури в рясі живуть тут", - написав він.

Водночас, за словами Андрющенко, маріупольці живуть в руїнах.

Топ коментарі
+7
Наводку і знищення разом з самобудом . Де дозвіл архітектурного бюро України і документи на на в'їзд на митну терріторію України ? Наявне заміщення етносу - міжнародний злочин, тому всі понаєхі мають умерти.
показати весь коментар
16.04.2023 18:53 Відповісти
+5
Це ж яке повинно бути життя у мордорівця, щоб захтіти переїхати жити в зруйноване війною місто та й в зону де йдуть активні бойові дії?
показати весь коментар
16.04.2023 19:25 Відповісти
+4
Кто бы сомневался.Кацапская колонизация после истребления украинского народа.Освободители в действии. Освобождают место для кацапов. Но это ненадолго.ЗСУ ВЕРНУТ КАЖДЫЙ МЕТР Украинской земли.
показати весь коментар
16.04.2023 18:58 Відповісти

Завантаження...