Російський танк за мить до знищення. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, момент влучання у російський танк зафіксував безпілотник. На записі, що опублікований у соцмережах, можна розгледіти боєприпас за мить до влучання у бронемашину.
"На Донецькому напрямку українські захисники демілітаризували рашистський танк. 59 ОМПБр", - йдеться у коментарі до відео.
Ракеты виден радужный полёт,
Внизу по полю двигались рашисты
По направленью, кажется, вперёд.
Измотан дрон таким передвиженьем:
Куда стрелять сам чёрт не разберёт.
Ведь три танкиста выпили по триста,
Ну, а четвёртый выпил восемьсот….
Раздался взрыв и мат радиста,
К Кобзону срочно Родина зовёт,
Поразлетались все кусков на триста,
Бурят-танкист, кажись, на восемьсот…