Росія веде "спецоперацію", щоб усунути "створювані натовцями загрози", - Лавров. ВIДЕО

З такою заявою на Радбезі ООН виступив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
"Усунути роками створювані натовцями загрози для нашої безпеки безпосередньо на наших кордонах і захистити людей, яких позбавили проголошеними багатосторонніми конвенціями прав, захистити їх від публічно заявлених "київським режимом" прямих загроз винищення і вигнання з територій, де століттями жили їхні предки. Ми чесно сказали, за що і за кого воюємо", - йдеться у промові Лаврова.
Він також звернувся до США та країн ЄС: "На тлі істерики, що нагнітається США і Євросоюзом, хотілося б на контрасті запитати: а що робили Вашингтон і НАТО в Югославії, в Іраку, в Лівії? Чи були там загрози їх безпеці, їх культурі, їх релігії, їх мовам? Якими багатосторонніми нормами вони керувалися, проголошуючи незалежність Косова в порушення принципів ОБСЄ і руйнуючи стабільні, економічно заможні держави Ірак і Лівію, розташовані за 10 тисяч миль від американських берегів?", - йдеться у його промові.
Нагадаємо, попри численні протести міжнародної спільноти, Росія у квітні головує у Радбезі ООН.