12115 відвідувачів онлайн

Росія веде "спецоперацію", щоб усунути "створювані натовцями загрози", - Лавров. ВIДЕО

лавров

З такою заявою на Радбезі ООН виступив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН

"Усунути роками створювані натовцями загрози для нашої безпеки безпосередньо на наших кордонах і захистити людей, яких позбавили проголошеними багатосторонніми конвенціями прав, захистити їх від публічно заявлених "київським режимом" прямих загроз винищення і вигнання з територій, де століттями жили їхні предки. Ми чесно сказали, за що і за кого воюємо", - йдеться у промові Лаврова.

Він також звернувся до США та країн ЄС: "На тлі істерики, що нагнітається США і Євросоюзом, хотілося б на контрасті запитати: а що робили Вашингтон і НАТО в Югославії, в Іраку, в Лівії? Чи були там загрози їх безпеці, їх культурі, їх релігії, їх мовам? Якими багатосторонніми нормами вони керувалися, проголошуючи незалежність Косова в порушення принципів ОБСЄ і руйнуючи стабільні, економічно заможні держави Ірак і Лівію, розташовані за 10 тисяч миль від американських берегів?", - йдеться у його промові. 

Нагадаємо, попри численні протести міжнародної спільноти, Росія у квітні головує у Радбезі ООН. 

Топ коментарі
+52
Финны с шведами удивленно почесали затылок..
показати весь коментар
24.04.2023 19:24 Відповісти
+35
показати весь коментар
24.04.2023 19:38 Відповісти
+34
Завдяки "спецоперації" Фінляндія вже в НАТО, Швеція майже. Це так "відсунули загрозу"? Дурнувата коняка...
показати весь коментар
24.04.2023 19:27 Відповісти

Завантаження...