На Херсонщині відновили міст, зруйнований окупантами. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео нового шляхопроводу опублікували у соцмережі.
"Кожен відновлений міст, відбудований об’єкт — це маленька перемога у нашому спільному бажанні перемогти ворога. Новий красень-міст на Херсонщині, збудований військовослужбовцями мостовідновлювальних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту на місці зруйнованого окупантами, відтепер стане не тільки окрасою регіону, а й з’єднає в одне ціле береги, громади, регіони. Новий мостовий об’єкт для місцевих жителів — це рух, це життя, це віра та надія в перемогу і мирний завтрашній день", — йдеться в повідомленні.
РЕСПЕКТ і щира подяка 👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️
Нахрена про це Валать в мас-медіа...
Вам що Прильоту чекаєте?!