8536 відвідувачів онлайн

На Херсонщині відновили міст, зруйнований окупантами. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео нового шляхопроводу опублікували у соцмережі

"Кожен відновлений міст, відбудований об’єкт — це маленька перемога у нашому спільному бажанні перемогти ворога. Новий красень-міст на Херсонщині, збудований військовослужбовцями мостовідновлювальних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту на місці зруйнованого окупантами, відтепер стане не тільки окрасою регіону, а й з’єднає в одне ціле береги, громади, регіони. Новий мостовий об’єкт для місцевих жителів — це рух, це життя, це віра та надія в перемогу і мирний завтрашній день", — йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+9
Всім причетним до відбудови цього важливого мосту ,
РЕСПЕКТ і щира подяка 👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️
показати весь коментар
01.05.2023 17:09 Відповісти
+9
Одне Питання...
Нахрена про це Валать в мас-медіа...
Вам що Прильоту чекаєте?!
показати весь коментар
01.05.2023 17:14 Відповісти
+3
В скільки обійшовся іскільки відката ?
показати весь коментар
01.05.2023 16:47 Відповісти

Завантаження...