Воїни 43-ї ОАБр ліквідували щонайменше сім ворожих танків. ВIДЕО
Бійці 2-го самохідно-артилерійського дивізіону 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила продовжують нищити ворога. Нашим воїнам вдалось ліквідувати ворожі танки та склади БК. Окрім цього, бійці знищили кілька російських гармат, броньовану розвідувально-дозорну машину та декілька особових складів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, фрагмент бойової роботи бійці 43-ї окремої артилерійської бригади опублікували на сторінці у фейсбуці.