У Москві на автозаводі "Москвич" горить сміття. ВIДЕО
У Москві сталася пожежа на території заводу "Москвич".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафіксований величезний стовп диму над територією заводу, опублікований у соцмережах. У соцмережах шириться інформація про те, що загорілося сміття.
"В моцкві палає на заводі "москвич", на руzzнявих тг-каналах, пишуть, що загорілось сміття. Хоч тут не збрехали", - пише автор однієї із публікацій.
Топ коментарі
+20 Oleksandr Onys
показати весь коментар
16.05.2023 14:41 Відповісти Посилання +11 Tema9
показати весь коментар
16.05.2023 14:57 Відповісти Посилання +10 Борменталь Незабаром #551775
показати весь коментар
16.05.2023 14:41 Відповісти Посилання