9458 відвідувачів онлайн
8 129 29

У Москві на автозаводі "Москвич" горить сміття. ВIДЕО

У Москві сталася пожежа на території заводу "Москвич".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафіксований величезний стовп диму над територією заводу, опублікований у соцмережах. У соцмережах шириться інформація про те, що загорілося сміття.

"В моцкві палає на заводі "москвич", на руzzнявих тг-каналах, пишуть, що загорілось сміття. Хоч тут не збрехали", - пише автор однієї із публікацій.

Топ коментарі
+20
То, видно, уламки від знищеного петріота долетіли
показати весь коментар
16.05.2023 14:41 Відповісти
+11
Напевно прогрівають нову модель двигуна до 412-го на збідненому навозі
показати весь коментар
16.05.2023 14:57 Відповісти
+10
кацапи - маньякі-палії
показати весь коментар
16.05.2023 14:41 Відповісти

Завантаження...