8672 відвідувача онлайн

Нам потрібна далекобійна зброя, цей дефіцит нікуди не подівся, - Зеленський. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості надання Україні далекобійної зброї.

Про це він заявив під час пресконференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, передає Цензор.НЕТ.

"Нам потрібна далекобійна зброя, цей дефіцит нікуди не дівся. Я підніматиму це питання", - сказав він.

Президент також відзначив, що касетні боєприпаси, які надали США, використовуватимуть суто по військових цілях. 

"Суто на тимчасово окупованих територіях України. Це абсолютно контрольовано і ніде більше не використовується. Повинна бути справедливість. В цьому неамє справедливості, тому що агресор окупував нас і 9 років окуповує частини наших територій та вбиває наших людей. Як ми можемо захищатися? І це про справедливість. Ми захищаємось. Не використовуючи відповідну зброю по території інших держав", - додав він.

Топ коментарі
+11
А пуляти далекобійним асфальтом, нє?
показати весь коментар
12.07.2023 13:41 Відповісти
+9
вофка ??? де українські громи2, нептуни, вільхи ??? хто, дивлячись в дупу )(уйлу похерив розпочату |Порошенком ракетну програму ???

показати весь коментар
12.07.2023 13:41 Відповісти
+9
спитай і міністра яйцекрада де гроші.. там і зброя.. в офшорах на багамах
показати весь коментар
12.07.2023 13:41 Відповісти

Завантаження...