Нам потрібна далекобійна зброя, цей дефіцит нікуди не подівся, - Зеленський. ВIДЕО
Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості надання Україні далекобійної зброї.
Про це він заявив під час пресконференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, передає Цензор.НЕТ.
"Нам потрібна далекобійна зброя, цей дефіцит нікуди не дівся. Я підніматиму це питання", - сказав він.
Президент також відзначив, що касетні боєприпаси, які надали США, використовуватимуть суто по військових цілях.
"Суто на тимчасово окупованих територіях України. Це абсолютно контрольовано і ніде більше не використовується. Повинна бути справедливість. В цьому неамє справедливості, тому що агресор окупував нас і 9 років окуповує частини наших територій та вбиває наших людей. Як ми можемо захищатися? І це про справедливість. Ми захищаємось. Не використовуючи відповідну зброю по території інших держав", - додав він.