У Росії палає найбільший нафтогазохімічний завод "Сибур": роботу підприємства призупинено, - росЗМІ. ВIДЕО
12 липня на території російського підприємства "Сибур-Нафтохім" у Дзержинську Нижегородської області пролунав вибух. На місці спалахнула чимала пожежа, дим було видно з усіх куточків міста.
Як повідомляють місцеві видання, наразі на підприємстві є загроза вибуху, оскільки, попередньо, горить виробнича установка, що містить хімречовину та кисень, передає Цензор.НЕТ.
"Є загроза вибуху. Площа пожежі наразі уточнюється", – пишуть росіяни у соцмережах.
"На місце інциденту прибули екстрені служби. Інформації щодо постраждалих немає. Пожежники роблять спроби ліквідувати спалах, попереджають про загрозу вибуху", - повідомляють російські телеграм-канали.
Топ коментарі
+17 Анатолий Воробей #479779
показати весь коментар
12.07.2023 16:34 Відповісти Посилання +17 Віктор Телецький #552650
показати весь коментар
12.07.2023 16:36 Відповісти Посилання +15 vv vv #539578
показати весь коментар
12.07.2023 16:34 Відповісти Посилання