9441 відвідувач онлайн

У Росії палає найбільший нафтогазохімічний завод "Сибур": роботу підприємства призупинено, - росЗМІ. ВIДЕО

12 липня на території російського підприємства "Сибур-Нафтохім" у Дзержинську Нижегородської області пролунав вибух. На місці спалахнула чимала пожежа, дим було видно з усіх куточків міста.

Як повідомляють місцеві видання, наразі на підприємстві є загроза вибуху, оскільки, попередньо, горить виробнича установка, що містить хімречовину та кисень, передає Цензор.НЕТ.

"Є загроза вибуху. Площа пожежі наразі уточнюється", – пишуть росіяни у соцмережах.

"На місце інциденту прибули екстрені служби. Інформації щодо постраждалих немає. Пожежники роблять спроби ліквідувати спалах, попереджають про загрозу вибуху", - повідомляють російські телеграм-канали.

Топ коментарі
+17
Гори, гори ясно, так щоб не погасло.
показати весь коментар
12.07.2023 16:34 Відповісти
+17
Ех а такі сподівання були коли прочитав такий гучний заголовок
показати весь коментар
12.07.2023 16:36 Відповісти
+15
Яка сумна новина.
показати весь коментар
12.07.2023 16:34 Відповісти

Завантаження...