"Долбо#бы, я после войны буду есть омары на яхте, а что будет с вами, если вы за меня не проголосуете?" - підполковник ЗСУ Арестович. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав під час одного з ефірів.
Коментуючи ситуацію, що через його різкі висловлювання, він губить свою політичну кар'єру, Арестович заявив: "Я вас хочу спитати, довбо#би, бл#дь! Якщо ви за мене не проголосуєте, кому від цього буде гірше? Ви подумайте своєю тупоголовою башкою, бл#дь! Я буду сидіти на яхті, після того, як війна закінчиться, у Тихому океані і їсти омарів і вести семінари. А що буде з вами, коли ви за мене не проголосуєте? Ви подумайте своєю башкою дурною? Ви ж просите вас ошукати. Ви подумайте, що ви просите в коментарях. Ви ж просите вас ошукати. Ви хочете, щоб я вас не приводив до реальності, не говорив вам правду. А ви хочете, щоб вам розповідали, які ви великі, світлі та славні..."
Топ коментарі
ОстапаОлексія понесло. Він показав всім своє гниле самозакохане нутро.Русіш культуріш, а *****...
слопает эту проверку на вшивость от высерыша
дугинско-фашистской гадины, как она хлебает столовыми ложками регенство чекиста ермака тады ой.
нiчого, їй швидко стулять пельку.)