61 233 505

"Долбо#бы, я после войны буду есть омары на яхте, а что будет с вами, если вы за меня не проголосуете?" - підполковник ЗСУ Арестович. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав під час одного з ефірів.

Коментуючи ситуацію, що через його різкі висловлювання, він губить свою політичну кар'єру, Арестович заявив: "Я вас хочу спитати, довбо#би, бл#дь! Якщо ви за мене не проголосуєте, кому від цього буде гірше? Ви подумайте своєю тупоголовою башкою, бл#дь! Я буду сидіти на яхті, після того, як війна закінчиться, у Тихому океані і їсти омарів і вести семінари. А що буде з вами, коли ви за мене не проголосуєте? Ви подумайте своєю башкою дурною? Ви ж просите вас ошукати. Ви подумайте, що ви просите в коментарях. Ви ж просите вас ошукати. Ви хочете, щоб я вас не приводив до реальності, не говорив вам правду. А ви хочете, щоб вам розповідали, які ви великі, світлі та славні..."

Топ коментарі
+77
Чому цей дебіл ще має доступ до інтернету!?
показати весь коментар
12.08.2023 13:34 Відповісти
+77
Схоже на те ,що манія величі так вдарила в голову, що вбила останні залишки адекватності.
показати весь коментар
12.08.2023 13:34 Відповісти
+77
Люся проста мерзенна кінчена дура...
показати весь коментар
12.08.2023 13:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Ну якщо Люсю хтось візьме на яхту, то рот дійсно в нього/неї буде зайнятий, але не омарами )))
показати весь коментар
13.08.2023 13:16 Відповісти
Заместил Безуглую. А то скучно без нее. Кстати с электоратом так не разговаривают, алёша.
показати весь коментар
13.08.2023 15:39 Відповісти
І тут Остапа Олексія понесло. Він показав всім своє гниле самозакохане нутро.
Русіш культуріш, а *****...
показати весь коментар
14.08.2023 11:57 Відповісти
А ведь не смешно. Если украинське суспiльство
слопает эту проверку на вшивость от высерыша
дугинско-фашистской гадины, как она хлебает столовыми ложками регенство чекиста ермака тады ой.
показати весь коментар
15.08.2023 13:39 Відповісти
люсинда сичаЗ просто звездень у ********* и прочих рашистов.

нiчого, їй швидко стулять пельку.)
показати весь коментар
15.10.2023 01:20 Відповісти
Сторінка 6 з 6