10250 відвідувачів онлайн

Знищення ворожого комплексу тепловізійного спостереження "Муром-П". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки українські воїни опублікували у соцмережах.

"Бійці розвідувальної роти 101-ої окремої бригади Територіальної оборони виявили та знешкодили комплекс автономного мобільного відео-тепловізійного спостереження "Муром-П" окупантів", - йдеться у коментарі до відео.

Завантаження...