Знищення ворожого комплексу тепловізійного спостереження "Муром-П". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки українські воїни опублікували у соцмережах.
"Бійці розвідувальної роти 101-ої окремої бригади Територіальної оборони виявили та знешкодили комплекс автономного мобільного відео-тепловізійного спостереження "Муром-П" окупантів", - йдеться у коментарі до відео.